Kortebaan Egmond
Donderdag 6 juli 2017 - Herenweg, Egmond aan den Hoef

Uitslagen (bron: kortebaandraverijen.nl)

Assendelft:
1. Zero Option Lane - Lindsey Pegram 305m
2. Blackpearl Trans R - Manon Pools 305m
3. Timmy H - John de Leeuw 300m
4. Evison - John de Leeuw / John Dekker 300m

Wognum (NK)
1. Evison - John de Leeuw 275m
2. Asko Bond - Rick Wester 275m
3. Lifeislife BR - Ruud Pools / John Dekker 275m
4. Ton Jeu - Manon Pools 275m

Vroomshoop:
1. Barbert - Harry Pools 270m
2. Elma Alki - Andries van der Blonk 270m
3. Chaman Rapida - Aad Pools 275m
4. Duke Beuckenswyk - Lindsey Pegram 275m

Venhuizen:
1. Edo Venus - Aad Pools 300m
2. Co Swagerman - Frans van der Blonk 305m
3. Howings Kumpel - Wim van Buytene 300m
4. Lifeislife BR - Ruud Pools 300m

Sassenheim:
1. Blackpearl Trans R - Manon Pools 305m
2. Zalvador Spendic - Caroline Aalbers 300m
3. Tamburini - Jan Thijs de Jong 300m
4. Andrea Swagerman - Frans van der Blonk 305m

Zwanenburg:
1. Donate Groenhof - Ruud Pools 275m
2. Selim - John de Leeuw 275m
3. Edo Venus - Aad Pools 275m
4. Ton Jeu - Manon Pools 275m

Duindigt:
1. Blackpearl Trans R - Manon Pools 310m
2. Timmy H - John de Leeuw 300m
3. Andrea Swagerman - Frans van der Blonk 305m
4. Chaman Rapida - Aad Pools 300m

Warmond:
1. Tamburini - Jan Thijs de Jong 270m
2. Duke Beuckenswyk - Lindsey Pegram 275m
3. Axion d'Ete - Christophe de Groote
4. Pricken - John Dekker 275m

 

Stand verschillende klassementen:

Klassementen na Warmond (04-07-2015)

Paard van het jaar:
1. Blackpearl Trans R 13 pnt.
2. Edo Venus 7 pnt.
    Tamburini 7 pnt.
4. Evison 6 pnt.
5. Zero Option Lane 5 pnt.
    Barbert 5 pnt.
    Donate Groenhof 5 pnt.
8. Timmy H 5 pnt.
9. Duke Beuckenswyk 4 pnt.
10. Asko Bond 3 pnt.
    Elma Alki 3 pnt.
    Co Swagerman 3 pnt.
    Lifeislife BR 3 pnt.
    Zalvador Spendic 3 pnt.
    Selim 3 pnt.
    Andrea Swagerman 3 pnt.
    Chaman Rapida 3 pnt.
18. Howings Kumpel 2 pnt.
     Ton Jeu 2 pnt.
     Axion d'Ete 2 pnt.
21. Pricken 1 pnt.

Pikeursklassement:
1. Manon Pools 15 pnt.
2. John de Leeuw 14 pnt.
3. Aad Pools 10 pnt.
4. Lindsey Pegram 9 pnt.
5. Ruud Pools 8 pnt.
6. Jan Thijs de Jong 7 pnt.
7 Frans van der Blonk 6 pnt.
8. Harry Pools 5 pnt.
9. Rick Wester 3 pnt.
    Andries van der Blonk 3 pnt.
    Caroline Aalbers 3 pnt.
12. Wim van Buytene 2 pnt.
     Christophe de Groote 2 pnt.
14. John Dekker 1 pnt.

Trainersklassement:
1. Aad Pools 23 pnt.
2. Cees Hetteling 14 pnt.
3. Hans Bot 11 pnt.
4. Frans van der Blonk 9 pnt.
5. Hugo Langeweg jr. 5 pnt.
    Henk Grift 5 pnt.
    Rob de Vlieger 5 pnt.
8. Kurt Roeges 4 pnt.
9. Caroline Aalbers 3 pnt.
10. Wim van Buytene 2 pnt.
    Rob de Vlieger 2 pnt.
    Martin Dam 2 pnt.
    Lieven de Groote 2 pnt.
14. Jan-Willem Kromkamp 1 pnt.

Leerlingklassement:
1. Denise Pennekamp 15 pnt.
2. Danny Brouwer 8 pnt.
3. Jaap van Rijn 7 pnt.
4. Thomas Bos 2 pnt.

Laatste tweets

Contact        Gastenboek  

Foto's           Links

Locatie / Route

Laatste Nieuws